+420 605 987 617 kubinovahana@seznam.cz

O nás

Stále hledáte spolehlivého lékaře, který perfektně rozumí neduhům Vašich potomků? MUDr. Hana Kubinová je praktickou lékařkou pro děti a dorost, jejíž rozsáhlé a bohaté zkušenosti přispívají k vysokému standardu nabízené lékařské péče, ať už s dětmi přicházíte na preventivní prohlídku, nebo potřebujete vyléčit drobná onemocnění. Jak MUDr. Kubinová, tak naše sestra, Lucie Repalská, jsou plně kvalifikované profesionálky, které ke své práci přistupují s láskou a umožňují tak zcela otevřený a vstřícný vztah k malému pacientovi, aby pro něj návštěva praktického lékaře nebyla stresující a aby do ordinace chodil beze strachu.

Naše jilemnická dětská lékařská ordinace se za dobu své existence stala nedílnou součástí místních zdravotnických služeb a mnoho rodičů už dobře ví, že se na nás mohou kdykoli obrátit s jistotou, že u jejich dětí bezchybně určíme diagnózu a stanovíme průběh léčby tak, aby malému pacientovi perfektně sedla a především aby bezchybně fungovala. Nenabízíme však jen léčebnou péči, ale samozřejmě také všechny úkony spojené s péčí preventivní, která je zvlášť rozsáhlá v prvních letech života dítěte. Ta zahrnuje jak pečlivě prováděné preventivní prohlídky, jejichž četnost určuje zákon, tak povinná i nepovinná očkování.

Na našich malých pacientech nám záleží, dbáme proto na to, aby mohli pokaždé přijít do příjemného a přívětivého prostředí. Důležité je pro nás také umět s dětmi správně komunikovat, protože víme, jak jsou citlivé a jak snadné je odradit je. Naším cílem je přitom pravý opak: vybudovat si s dětmi zdravý vztah a díky němu jim pomáhat přivyknout si na lékařská ošetření.

Abychom usnadnili život i Vám rodičům, snažíme se Vám vždy maximálně vyhovět s termínem návštěvy a udržet hladký chod ordinace tak, abychom co možná nejvíce zkrátili čekací doby. V případě potřeby můžeme po předchozí domluvě za nemocným pacientem dojet i domů. Rodičům samozřejmě nejen poskytujeme úplné informace o zdravotním stavu jejich dětí, ale také jim udržujeme přehled jejich povinností týkajících se nadcházejících preventivních prohlídek a očkování.

Těšíme se na všechny nové pacienty!

Smluvní pojišťovny

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (111)
  • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (207)
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (211)
  • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (201)
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)
  • Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA (209)
  • Pojišťovna VZP a.s. (333)